فرمت فایل :power point( قابل ویرایش) تعداد اسلاید: ۳۲ اسلاید                   توکل به خدا یعنی چه؟ تعریف توکل : راغب اصفهانی درباره معنای توکل می فرماید: اگر کلمه توکل با «لام » بیاید به معنای تولی و عهده دار شدن سرپرستی می باشد مثل توکلت لفلان می باشد یعنی من متولی و عهده دار سرپرستی فلانی شدم و اگر با علی بیاید بمعنای اعتماد کردن می باشد مثل توکلت علی فلان یعنی اعتماد کردم بر فلانی(۱) در روایتی پیامبر(ص ) از جبرئیل می پرسند: «ما التوکل علی الله عزوجل ؟ فقال : العلم بان المخلوق لایضر و لاینفع و لایعطی و لایمنع و استعمال الیاس من الخلق فاذا کان العبد کذالک لم یعمل لاحد سوی الله و لم یرج و لم یخف سوی الله و لم یطمع فی احد سوی الله فهذا هو التوکل ؛ توکل برخدای عزوجل چیست ؟ توکل به معنای تکیه کردن به خداست خدایی که بهترین تکیه‌گاه است و باید دانست که با توکل به خدا انسان پشتوانه‌ی محکمی دارد و در تمام مراحل زندگانی موفق می‌شود. توکل به این معنا نیست که دست از همه‌ی تلاشها بکشیم و بگوییم ما که توکل به خ …

پاورپوینت درباره توکل در سایت DOCZ.ir

لینک منبع و پست :پاورپوینت درباره توکل
http://docz.ir/%d9%be%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%be%d9%88%db%8c%d9%86%d8%aa-%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d9%88%da%a9%d9%84/
blogeman

پاورپوینت-اهمیت مسائل و مشکلات سالمندان- در 42اسلاید-powerpoin-ppt

دانلود تحقیق ديوان فرخي سيستاني

دانلود پاورپوینت واحد اندازه گیری سطح ریاضی سوم ابتدایی – ۷ اسلاید

پاورپوینت درباره توکل

توکل ,important ,پاورپوینت ,الله ,یعنی ,معنای ,پاورپوینت درباره ,درباره توکل ,important font
مشخصات
آخرین جستجو ها